Junior League

Nederlands Kampioen 2014, 2015, 2016

Sinds 2010 coördineert RUB de Little League, Junior en Senior League Teams in de regio Rotterdam. Wanneer je woonachtig of naar school gaat in de aangegeven regio mag je je inschrijven voor 1 van de teams. Met de uiteindelijke selectie zal het Nederlands Kampioenschap worden gespeeld.

Meer info is hier te vinden: Little League Info KNBSB

2017 NK Toernooi Selectie Junior League

Coaches: Henk Huijzer, Bruce Martinus

Naam Vereniging
1 Jemayro Amatkarijo Neptunus
2 Xavier Ververs Neptunus
3 Christos Karanikas Neptunus
4 Coen Jongkind Saints
5 Jesse van Es Neptunus
6 Bjorn Visser Eurostars
7 Liam Haasnoot Neptunus
8 Dylan Tsang Athletics
9 Shuviengelo Nicholas Neptunus
10 Stan van Venrooij Neptunus
11 Obed Hernandez Neptunus
12 D’Angelo Henriquez Neptunus
13 Ruendrick Everts Neptunus
14 Jersey Gomes Neptunus

2016 NK Toernooi Selectie Junior League

Coaches: Henk Huijzer, Louie Sienders, Bruce Martinus

Naam Vereniging
1 Bas van Zelm Braves
2 Coen Jongkind Saints
3 Dylan Tsang Hellevoet Athletics
4 Evangelos Karanikas Neptunus
5 Jelle Beek Hellevoet Athletics
6 Jersey Gomes Neptunus
7 Jip Filius Neptunus
8 Liam Haasnoot Neptunus
9 Marnix Ruben The Hawks
10 Matsu Molendijk The Islanders
11 Mika Krutzen The Hawks
12 Nils de Kloe Twins
13 Roan Proost Hellevoet Athletics
14 Stan van Venrooij Neptunus

2015 NK Toernooi Selectie Junior League

Coaches: Henk Huijzer, Louie Sienders

Naam Vereniging
1 Nils de Kloe Hawks
2 Bas van Zelm Braves
3 Marnix Ruben Hawks
4 Ivaron Maria Neptunus
5 Revano Allee Neptunus
6 Marcello Wilson Neptunus
7 Noah Reijmer Neptunus
8 Sem Reijmer Neptunus
9 Duncan van Bregt Neptunus
10 Michael Mes Athletics
11 Jan Groenland Neptunus
12 Mike de Jong Ridderkerk Rowdies
13 Murphy Moust Athletics
14 Gunnar Gombert Saints

2014 NK Toernooi Selectie Junior League

Coaches: Henk Huijzer, Louie Sienders

Naam Vereniging
1 Ivaron Maria Neptunus
2 Michael Mes Athletics
3 Sem Reijmer Neptunus
4 Noah Reijmer Neptunus
5 Murphy Moust Athletics
6 Jacquil Vrolijk Hawks
7 Jamie van Bremen Neptunus
8 Coen Bijns Portland Poema’s
9 Jayric Vrolijk Hawks
10 Boris Bakkers Portland Poema’s
11 Duncan van Bregt Neptunus
12 Joey Herbold Hawks
13 Lars Bol Schiedam
14 Maxime Verhoef Ridderkerk Rowdies

2013 NK Toernooi Selectie Junior League

Coaches: Henk Huijzer, Louie Sienders

Naam Vereniging
1 Tom Brauckmiller Neptunus
2 Beau Brauckmiller Neptunus
3 Kay Hugo Neptunus
4 Chevy Zom  Schiedam
5 Wout van Venrooij Neptunus
6 Boris Bakker  Portland Poema’s
7 Bram Dolman Neptunus
8 Marten de Vries  Saints
9 Kevin van den Berg Saints
10 Mathis Montoux  Athletics
11 Cheraldi Merhai Eurostars
12 Jurgen Zwitzer  Zwijndrecht
13 Jamie van Bremen  Neptunus
14 Robin van Straten  Neptunus