Little League

Nederlands Kampioen 2011, 2013, 2015

Europees Kampioen 2011

Little League World Series 2011

 

Sinds 2010 coördineert RUB de Little League, Junior en Senior League Teams in de regio Rotterdam. Wanneer je woonachtig of naar school gaat in de aangegeven regio mag je je inschrijven voor 1 van de teams. Met de uiteindelijke selectie zal het Nederlands Kampioenschap worden gespeeld.

Meer info is hier te vinden: Little League Info KNBSB

Selectie 2017

Coaches: Victor Collins, Ruud van Rooijen en Edwin Collins

Naam Vereniging
1 Brandon Herbold Unicorns
2 Chris Beeckman Zwijndrecht
3 Leandro Salazar Mata Neptunus
4 Darnel Collins Unicorns
5 Amarensio Franka Neptunus
6 Toby Hernandez Neptunus
7 Jaya Achmat Neptunus
8 Lars Blom Hellevoet Athletics
9 Gabriel Salazar Mata Neptunus
10 Neythian Croes Storks
11 Yoeri van der Lans Orioles
12 Sem Nijman Unicorns
13 Pursley Mauricia Neptunus

Selectie 2016

Coaches: Victor Collins, Ruud van Rooijen en Edwin Collins

Naam Vereniging
1 Brandon Herbold Neptunus
2 Chris Beeckman Portland Poemas
3 Christos Karanikas Neptunus
4 Darnel Collins Neptunus
5 Faas Sluijter Neptunus
6 Giandro Pataca Neptunus
7 Jaya Achmat Neptunus
8 Lars Blom Hellevoet Athletics
9 Mack Meijers Unicorns Rotterdam
10 Neythian Croes Euro Stars
11 Raydley Legito Unicorns Rotterdam
12 Sem Nijman Neptunus
13 Xavier Ververs Neptunus

Selectie 2015

Coaches: Victor Collins, Ruud van Rooijen en Edwin Collins

Naam Vereniging
1 Stan van Venrooij Neptunus
2 Raydley Legito Unicorns
3 Glenn van Ginkel Neptuns
4 Faas Sluijter Neptunus
5 Kaylen Hellemun Neptunus
6 Jersey Gomes Eurostars
7 Mack Meijers Neptunus
8 Obed Hernandez Spikes
9 Sebastian Zuidema Neptunus
10 Yurian Croes Neptunus
11 Ruendrick Everts Neptunus
12 Deion Sprott Unicorns
13 Tyriq Kemp Unicorns

Selectie 2014

Coaches: Victor Collins, Ruud van Rooijen en Edwin Collins

Naam Vereniging
1 Tyriq Kemp Neptunus
2 Deion Sprott Neptunus
3 Sebastian Zuidema Neptunus
4 Stan van Venrooij Neptunus
5 Jip Filius Neptunus
6 Sander Bron Ridderkerk Rowdies
7 Joost Terpstra Neptunus
8 Mick Vos The Islanders
9 Marnix Ruben The Hawks
10 Matsu Molendijk The Hawks
11 Darryl Collins Unicorns
12 Shuruengelo Mingeli Unicorns
13 Ruendrick Piternella Unicorns

Selectie 2013

Coaches: Victor Collins, Ruud van Rooijen en Edwin Collins

Naam Vereniging
1 Dennis Holshuijsen Neptunus
2 Gunnar Gombert Saints
3 Jan Groenland Neptunus
4 Noah Reijmer Neptunus
5 Joel Hernandez Portland Poema’s
6 Marcello Wilson Neptunus
7 Joost Terpstra Neptunus
8 Boaz Eimers Eurostars
9 Ruendrick Piternella Neptunus
10 Darryl Collins Neptunus
11 Shuruengelo Mingeli Neptunus
12 Mike Kelkboom Unicorns
13

Chendo Diets

 

Selectie 2012

Coaches: Victor Collins, Ruud van Rooijen en Edwin Collins

Naam Vereniging
1 Kevin van den Berg Saints
2 Rafael Blom Athletics
3 Duncan van Bregt Neptunus
4 Jamie van Bremen Portland Poema’s
5 Chendo Diets Neptunus
6 Jan Groenland Neptunus
7 Aaron de Groot Neptunus
8 Joel Hernandez Neptunus
9 Stefan Iannelli Saints
10 Lex Meinderts Neptunus
11 Nick Nijman Portland Poema’s
12 Den Seelbach Neptunus
13 Jason Tsang                          Athletics

14                              Bram Dolman                                          Neptunus

 

Selectie 2011

Coaches: Ken Brauckmiller, Jeroen Sluijter, Marvin Bleij

Naam Vereniging
1 Phayson Antonia Unicorns
2 Angelo Wicklert Unicorns
3 Kay Hugo Neptunus
4 Kit Gijsbers Neptunus
5 Beau Bracukmiller Neptunus
6 Tom Brauckmiller Neptunus
7 Diamond Silberie Neptunus
8 Marijn Jelsma Neptunus
9 Ruben van de Koppel Neptunus
10 Rafael Blom Athletics
11 Bram Dolman Neptunus
12 Darryl Jamoena Tsunami
13 Aaron de Groot                      Neptunus

14                            Tim van Toorn                                                Ridderkerk Rowdies

 

Selectie 2010

Coaches: Ken Brauckmiller

Naam Vereniging
1 Vilas Bratu Orioles
2 Beau Brauckmiller Neptunus
3 Tom Brauckmiller Neptunus
4 Nick de Groene Gophers
5 Kay Hugo Neptunus
6 Darryl Jamoena Schiedam
7 Marijn Jelsma Neptunus
8 Ruben van de Koppel Neptunus
9 Ruben Prins Vlaardingen
10 Danilo Remmers Gophers
11 Shawn Ros Ridderkerk Rowdies
12 Diamond Silberie Neptunus
13 Ismael Chundro                     Vlaardingen

14                          Menno Lenting                                                Eurostars